تاریخ انتشار : جمعه، 22 تير ماه، 1397

تدوین سند توسعه گناوه+ توصیه‌های ویژه فرماندار گناوه به ادارات

‌‌‌‌‌ "آباد سبز":به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری گناوه ، سیدعلی پاک نژاد در جلسه کارگروه طرح‌های عمرانی این شهرستان افزود: سند توسعه گناوه به عنوان پایلوت و با همکاری شمار قابل توجهی از دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر، تدوین و به وزارت کشور ارائه خواهد شد.
وی اظهار داشت: این شهرستان بدلیل موقعیت جغرافیایی و اقلیمی و دارابودن قابلیت های فراوان، چشم اندازی مناسب برای توسعه پایدار و شکوفایی و رونق هر بیشتر دارد.
فرماندار گناوه گفت: بهره‌برداری از چندین طرح در اولویت کاری امسال قرار دارد و دستگاه‌های اجرایی این طرح‌ها را اعلام تا برای افتتاح و بهره‌برداری در هفته دولت و دهه مبارک فجر آماده باشند.
وی ادامه داد: براساس ارزیابی و بررسی‌های صورت گرفته بیشترین پیشرفت فیزیکی و تخصیص اعتبار دریافتی طرح‌های سال گذشته در بین ادارات متعلق به راه و شهرسازی است.
پاک‌نژاد افزود: باتوجه به اینکه لیست طرح‌های سال 97 برای توزیع اعتبار در هفته آینده بسته خواهد شد اداراتی که تاکنون طرح‌های خود را ارایه نداده اند در اسرع وقت طرح‌هایشان را اعلام کنند.
وی اظهار داشـت: تشکیل هیات نظارت بر طرح‌های شهرستان در دستور کار معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری قرار گیرد.
فرماندار گناوه بر رعایت مصرف بهینه برق و آب تاکید کرد و از اهالی این شهرستان و ادارات خواست باتوجه به وضعیت کم آبی در کشور نهایت همکاری در مدیریت مصرف داشته باشند.
فرماندار گناوه از ادارات این شهرستان خواست براساس ساعت تعیین شده کاری در محل کار حضور یابند و پس از این مدت فعالیت نکنند و هنگام خروج، برق ساختمان های خود را خاموش و درصورت رعایت نکردن مدیریت برق موظف است با آنان برخورد کند. انتهای پیام/و

 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز