تاریخ انتشار : چهارشنبه، 8 فروردين ماه، 1397

پلیس مانع دستیابی دشمنان داخلی و خارجی به اهدافشان شد

آباد سبز : آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری بعد از ظهر امروز در نشست با رئیس عقیدتی سیاسی ناجا در بوشهر با قدردانی از تلاش‌های جهادی و دانش‌بنیان ناجا در سطح ملی اظهار داشت: در سال گذشته پلیس با حضور مقتدرانه مانع دستیابی دشمنان داخلی و خارجی به اهدافشان شد...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری بعد از ظهر امروز در نشست با رئیس عقیدتی سیاسی ناجا در بوشهر با قدردانی از تلاش‌های جهادی و دانش‌بنیان ناجا در سطح ملی اظهار داشت: در سال گذشته پلیس با حضور مقتدرانه مانع دستیابی دشمنان داخلی و خارجی به اهدافشان شد.

 

وی با بیان این که اکنون نیروی انتظامی از محبوبیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است، افزود: امروز فضای اخلاقی و با بصیرتی در نیروی انتظامی حاکم است که تجلی آن در کارکنان این نیرو مشهود است. نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: با تلاش همه کارکنان خدوم نیروی انتظامی امروز شاهد رشد امنیت و کاهش جرایم در سطح استان بوشهر هستیم.

 

صفایی‌بوشهری با تاکید بر این که استان بوشهر یکی از استان ‌ای حیاتی کشور است و امنیت در این جغرافیا نقش بسیار مهمی ایفاء می‌کند، گفت: بوشهر یکی از سه استان برتر کشور در حوزه امنیت است.

 

وی ادامه داد: امنیت لازمه حفظ استقلال یک نظام، پیشرفت و توسعه زیرساخت‌ها است و اگر در یک جغرافیای خاص امنیت ایجاد نشود، پیشرفت و توسعه اتفاق نمی‌افتد. نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر عنوان کرد: نیروی انتظامی توانسته است این امنیت مطلوب را به خوبی در کشور ایجاد کند . 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز