تاریخ انتشار : جمعه، 25 اسفند ماه، 1396

رفع بیکاری در سایه عمل جهادی است

آباد سبز : آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بوشهر اظهار داشت: شرط تحقق وعده خدا ادای وظیفه بر اساس تکلیف الهی است و اگر وظیفه و رسالت خود بر اساس تکلیف الهی عملی شد خداوند وعده خود را محقق می‌کند...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بوشهر اظهار داشت: شرط تحقق وعده خدا ادای وظیفه بر اساس تکلیف الهی است و اگر وظیفه و رسالت خود بر اساس تکلیف الهی عملی شد خداوند وعده خود را محقق می‌کند.

 

وی افزود: تربیت دانش‌آموزان و دانشجویان بر پایه ایمان الهی و تقوا قرار گیرد و اگر مسئولان آموزش و پرورش و مراکز آموزش عالی که نظام تربیتی دانش‌آموزان و دانشجویان بر عهده دارند باید به این مهم توجه کنند. امام جمعه بوشهر تصریح کرد: بخش عظیمی از جوانان انقلابی هستند و باید به آنان اعتماد شود چرا که آنها نقش مهم و تاثیرگذاری در لایه‌های مختلف اجتماع و جامعه دارند.

 

صفایی‌بوشهری تکریم و احترام به نیروهای انقلابی و جوانان را مهم ارزیابی کرد و گفت: جوانان در عرصه‌های گوناگون  از جمله دفاع مقدس، علم و فناوری و دیگر عرصه‌ها از جایگاه مهمی برخوردار هستند که نمونه آن درخشش جوانان در مقابله با تروریست بین‌الملل در داخل و در عرصه سازندگی است. وی ادامه داد: توفیقات ایران و ایستادگی در برابر آمریکا، انگلیس و جبهه استکبار مرهون مجاهدت‌های نیروهای انقلابی است که با فداکاری و ایثار اجازه ندادند جبهه استکبار به اهداف خود دست یابد.

 

امام جمعه بوشهر بیان کرد: مسئولان در هر رده و مقام ضمن خدمت‌‌گزاری صادقانه به مردم  از تجمل‌گرایی و امور غیرانقلابی پرهیز کنند چرا که پست و مقام فرصتی برای خدمت‌گزاری به مردم است.

 

وی بیان کرد: مبارزه با فساد باید سرلوحه کار مسئولان باشد چرا که هر مسئولی در هر رده و مقامی مبارزه با فساد انجام ندهد کمک به ترویج فساد و مفسدان کرده و هر گونه کوتاهی آنها در مقوله مبارزه با فساد به منزله سهیم شدن با مفسد است. صفایی‌بوشهری بیان کرد: انعقاد تفاهم‌نامه راه آهن بوشهر شیراز یکی از موفقیت‌هایی است که می‌تواند در توسعه استان بوشهر نقش تاثیرگذاری ایفا کند. وی با اعلام این که رفع بیکاری، در سایه عمل جهادی است، گفت: برای تحقق اشتغال جوانان و رفع بیکاری باید سال آینده جهادی عمل شود تا مطالبات خانواده‌ها در این راستا محقق شود. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز