تاریخ انتشار : دوشنبه، 21 اسفند ماه، 1396
رئیس هیات فوتبال شهرستان تنگستان خبر داد:

آغاز کلاس مربیگری فوتبال درجه (C) ایران در شهر اهرم+ تصاویر

آباد سبز : رییس هیات فوتبال شهرستان تنگستان گفت: کلاس مربیگری فوتبال درجه سی(C) ایران با شرکت ۵۰ مربی از شهرهای مختلف استان بوشهر در شهر اهرم آغاز شده است...

به گزارش " آباد سبز " عباس لطفی رییس هیات فوتبال شهرستان تنگستان در حاشیه برگزاری این کلاس در گفتگو با خبرنگاران گفت: کلاس مربیگری فوتبال درجه سی(C) ایران با شرکت ۵۰ مربی از شهرهای مختلف استان بوشهر در شهر اهرم  مرکز شهرستان تنگستان آغاز شده است.

وی اظهار کرد: مربیان شرکت کننده در این دوره آموزشی  به صورت نظری و عملی با مباحث علم مربیگری رشته فوتبال که توسط مدرسان فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران « مسعود پالیزان و غلامرضا دلگرم » تدریس می شود، آشنا خواهند شد.

رئیس هیات فوتبال تنگستان گفت: برگزاری دوره های علمی و آموزشی مختلف برای داوران و مربیان و ارتقای دانش آنها جزو اولویت های این هیات است که در دستور کار قرار دارد.

عباس لطفی نژاد افزود: در پایان دوره آموزشی به مربیانی که بتوانند با موفقیت این دوره را سپری کنند، مدرک مربیگری فوتبال درجه C ایران، اعطا می شود.

وی ادامه داد: افرادی که موفق به گذراندن این دوره آموزشی شوند، می توانند در تیم های مختلف فوتبال بر اساس مقررات به مربیگری مشغول شوند.

رییس هیات فوتبال شهرستان تنگستان ادامه داد: دل مجموعه فوتبال تنگستان به درد آورد فوت یکی از مربیان بنام جعفر دارا معدل هست که در یک حادثه ناگوار و یک روز پس از ثبت نام در این کلاس ها دار فانی را وداع گفتند در این دوره جای ایشان بسیار خالی است و این مصیبت را به خانواده ایشان این حادثه را تسلیت عرض می کنم.

عباس لطفی رییس هیات فوتبال شهرستان تنگستان گفت: در این دوره مربیگیری درجه 3 ایران دو نفر از شهرداران شهر های استان در این کلاس شرکت کرده اند و برای کلیه مربیان که در این کلاس شرکت می کنند آرزوی موفقیت دارم.

 

 

 

 

 

 

 

  


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز