یگان ویژه قادر به کنترل سکوهای آزادی نیست

یگان ویژه قادر به کنترل سکوهای آزادی نیست

موضوعات : آخرین اخبار

هواداران دو تیم پرسپولیس و سپاهان پیش از شروع بازی تمام حواسشان به سکوهای هم است.

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" به نقل از "ورزش سه"، یک ساعت تا آغاز دیدار سپاهان و پرسپولیس زمان باقی مانده که جو ورزشگاه به شدت تحت تاثیر فحاشی هایی است که از سوی هواداران دو تیم در ورزشگاه شنیده می شود؛ البته که تعداد پرسپولیسی ها بیشتر است و همین سبب شده تا آنها دست بالاتری نسب به حریف میهمان خود داشته باشند.
شدت درگیری ها در جایگاه های جنوبی ورزشگاه آزادی به حدی است که یگان ویژه قادر به کنترل آنها نیست و حتی در دقایقی یگان ویژه که برای عقب راندن هواداران سپاهان تلاش می کرد، با مشکل روبرو شد و چند نفری از آنها روی سکوها روی هم افتادند.
درگیری میان هواداران پرسپولیس و سپاهان در قسمت های جنوبی ورزشگاه آزادی از چپ و راست و فحاشی ها ادامه دارد و این  در شرایطی است که مسئولان استادیوم آزادی سعی دارند با بالا بردن صدای میکروفون ها و اقدامات دیگر، آرامش را به سکوها بازگردانند که فعلا در این زمینه ناکام بوده اند.   یگان ویژه قادر به کنترل سکوهای آزادی نیست   یگان ویژه قادر به کنترل سکوهای آزادی نیست   یگان ویژه قادر به کنترل سکوهای آزادی نیست   یگان ویژه قادر به کنترل سکوهای آزادی نیستشما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : sabz
  • تاریخ : جمعه 6 ارديبهشت ماه 1398
  • 0 بازدید
  • 0 نظر