کمالوند: پارس جنوبی، ارزان‌ترین تیم لیگ برتر است

کمالوند: پارس جنوبی، ارزان‌ترین تیم لیگ برتر است

موضوعات : اخبار برگزیده

آباد سبز :سرمربی پارس جنوبی جم گفت: من به جرات می‌گویم که پارس جنوبی ارزان‌ترین تیم لیگ برتر است.


‌‌‌‌‌ به گزارش "آباد سبز" به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی  جم، فراز کمالوند درباره اردوی تیمش در سرعین اظهار داشت: اردوی خیلی خوبی را در سرعین برپا کرده‌ایم. هوای خوب شهر سرعین این فرصت را به ما می‌دهد که صبح و بعد ازظهر تمرین کنیم و در هیچ کجای دیگری این امکان وجود نداشت.

سرمربی پارس جنوبی جم افزود: مهم‌ترین موضوع برپایی اردو در سرعین بحث دمای هوا است که قابل قیاس با جای دیگری نیست.

خوشبختانه شرایط خوبی داریم و کارمان را جلو می‌بریم تا بتوانیم تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم.

وی درباره جذب بازیکنانی نظیر مگنو باتیستا، محمد ابراهیمی، علی عبدالله‌زاده و ... در شرایطی که بودجه پارس جنوبی کاهش یافته تأکید کرد: همه می‌دانند که بودجه ما نسبت به سال گذشته 30 تا 40 درصد کاهش یافته و نسبت به سال گذشته صرفه‌جویی قابل توجهی انجام دادیم، به همین خاطر مجبور شدیم بیشتر بازیکنانی که به خدمت می‌گیریم از لیگ یک باشد از طرف دیگر سه ، چهار بازیکن باتجربه نیز جذب کردیم که واقعا در عالم رفاقت و کاملا معرفتی بود. کمالوند ادامه داد: بازیکنانی مثل محمد نوری، محمد ابراهیمی، علی عبدالله‌زاده و مگنو باتیستا فقط حق استاد و شاگردی را به جا آوردند و به تیم ما پیوستند. در این خصوص مثالی می‌زنم، ما قرارداد مگنو باتیستا را اولا ریالی امضا کردیم و ثانیا او نسبت به فصول گذشته مبلغ بسیار پایین‌تری را دریافت خواهد کرد که این موضوع نشان دهنده معرفتش است.

این بچه‌ها نشان دادند که معرفت و مشتی‌گری و لوطی‌گری هنوز زنده است و این مسائل در فوتبال ارزش دارد.

وی درباره استفاده از بازیکنان بومی گفت: ما پنج بازیکن بومی در ترکیب خود داریم که دیروز همه آنها در ترکیب پارس در بازی دوستانه به میدان رفتند. از عملکرد همه آنها نیز راضی هستم چراکه نشان دادند آینده‌دار هستند و می‌توانند در آینده به ما بسیار کمک کنند.

سرمربی پارس جنوبی با اشاره به حمایت‌های مدیران پارس جنوبی از تیمش تاکید کرد: ما حمایت‌های خوبی از سوی  مهندس موسوی مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی و هیات مدیره منطقه ویژه می‌شویم، از طرف دیگر آقای رضاییان مدیرعامل باشگاه نیز به صورت شبانه‌روزی و با جدیت وقت گذاشته و تلاش زیادی برای رفع مشکلات انجام می‌دهد. با توجه به تنگناهای مالی‌ای که از سال گذشته وجود دارد، کار سخت است اما مدیرعامل باشگاه هرکاری از دستش بر می‌آید انجام می‌دهد.

کمالوند در پایان افزود: وضعیت فوتبال طوری شده که باشگاه‌ها رقم‌های سنگینی هزینه می‌کنند. الان رقم یک بازیکن تیم‌های دیگر به اندازه کل بودجه تیم ما است. متأسفانه اختلاف فاحشی میان قراردادها در باشگاه‌های مختلف وجود دارد. من دوست دارم رقم قراردادها منتشر شود تا همه متوجه شوند فوتبال در چه شرایطی قرار دارد.

با این وضعیت من به جرات می‌گویم که پارس جنوبی ارزان‌ترین تیم لیگ برتر است. همان‌طور که گفتم ما از لیگ یک بازیکنان زیادی جذب کردیم و نفرات باتجربه نیز واقعا بحث استاد و شاگردی را به جا آوردند و آمدند تا به تیم پارس جنوبی کمک کنند. انتهای پیام/
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : sabz
  • تاریخ : يكشنبه 16 تير ماه 1398
  • 0 بازدید
  • 0 نظر