کلاهبردار ۴۵ میلیاردی شهرداری بوشهر دستگیر شد .

کلاهبردار ۴۵ میلیاردی شهرداری بوشهر دستگیر شد .

آباد سبز :فرماندهی انتظامی استان بوشهر گفت : متهم سابقه داری که با شگردهای مختلف از متقاضیان پروانه ساختمانی شهرداری کلاهبرداری می کرد دستگیر شد.


به گزارش آباد سبز، سردار "خلیل واعظی" اظهار اشت: متهم که در گذشته از کارکنان قراردادي شهرداري بوشهر بوده است افرادی را که به شهرداري مراجعه مي کردند و متقاضي دريافت پروانه ساختمان بودن و یا به علت ساخت و ساز غير مجاز در کميسيون هاي مربوطه محکوم به پرداخت جريمه مي شدند شناسايي می کرد. 

?وی گفت: این کلاهبردار با اين شگرد كه قادر به تسريع در روند اخذ پروانه ساختمان و كم كردن جريمه ناشي از ساخت و ساز غير مجاز می باشد و همچنین با معرفي خود به عنوان عضو کميسيون مزايده و مناقصه شهرداري،  مبالغ قابل توجهي از این افراد اخاذي و كلاهبرداري كرده است. 
?به گفته سردار واعظي متهم پس از انجام اقدامات مجرمانه به مكان نامعلومي متواري شده بود كه با ورود كاراگاهان كشف جرم پليس آگاهي به پرونده و انجام اقدامات اطلاعاتي و پليسي مخفيگاه وي در يك شهر مرزي در شمال غرب كشور شناسايي شد. 
?فرمانده انتظامي استان بوشهر عنوان داشت:: متهم در حاليكه با استفاده از يك دستگاه خودرو خارجي قصد داشت به كمك قاچاقچيان انسان به صورت غير قانوني از مرز خارج شود دستگير و به بوشهر منتقل شد. 
?سردار واعظي افزود: با تلاش كار آگاهان پليس تاكنون مدارك و مستندات 45 ميليارد ريال اخاذي و كلاهبرداري متهم جمع آوري شده است . 
?وي با بيان اينكه متهم در گذشته نیز 6 فقره سابقه جعل و كلاهبرداري داشته است گفت: تاكنون 6نفر شاكي در اين رابطه شناسايي شده است. 
?این مقام انتظامی به شهروندان توصیه کرد: در مراجعه به ادارات و سازمان ها هرگز به واسطه ها اعتماد نكنند و كارهاي خود را از مبادي رسمي و قانوني پيش ببرند.

خبر آباد سبز 
T.me/joinchat/abadsabz
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 17 ارديبهشت ماه 1398
  • 0 بازدید
  • 0 نظر