کشف محموله  ۴۱ کیلو گرم مواد مخدر در تنگستان

کشف محموله ۴۱ کیلو گرم مواد مخدر در تنگستان

آباد سبز : دادستان عمومی تنگستان از کشف ۴۱ کیلو گرم مواد افیونی تریاک و دستگیری یک نفر از سوداگران مرگ خبر داد.
 


به گزارش "آباد سبز " دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تنگستان از کشف ۴۱ کیلو گرم مواد افیونی تریاک و دستگیری یک نفر از سوداگران مرگ خبر داد.
حجت‌الاسلام دکتر عباس فقیه دادستان عمومی و انقلاب تنگستان اظهار داشتند که با رصد اطلاعاتی صورت گرفته از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر و به محض اطمینان از وروود محموله به محورهای مواصلاتی شهرستان تنگستان بلافاصله دستور قضایی مبنی بر تعقیب و انجام عملیات پلیسی جهت توقف خودرو حامل مواد مخدر و دستگیری حامل یا حاملین صادر گردید.  
فقیه به عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به همراه مامورین پلیس مواد مخدر تنگستان  اشاره و بیان کردند: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر پس از کسب اطلاعاتی مبنی بر انتقال مواد مخدر در جاده "عسلویه - بوشهر" به منظور پایش، به محور مزبور اعزام شدند.
حجت‌الاسلام دکتر فقیه  ادامه دادند: در بررسی‌های صورت گرفته، خودرو حامل موادمخدر که یک دستگاه پژو ۴۰۵ بود، شناسایی و طی عملیات تعقیب و گریز پلیس و تیراندازی به سوی خودرو و ترکیدن لاستیک عقب، خودرو توقیف و یک نفر قاچاقچی به نام ع . الف بیست ساله و اهل یکی از شهرهای جنوبی استان فارس نیز دستگیر شد و پس از تفهیم اتهام اولیه به دلیل عدم تامین قرار وثیقه صادره به زندان معرفی گردید.

کشف محموله  ۴۱ کیلو گرم مواد مخدر در تنگستان
دادستان تنگستان در پایان با بیان این نکته که تحقیقات جهت شناسایی دیگر متهمان احتمالی و بررسی زوایای دیگری از جرم ادامه دارد به خانواده‌ها توصیه نمودند که مراقب جوانان خود باشند تا در دام باندهای مواد مخدر قرار نگیرند.
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 23 تير ماه 1398
  • 0 بازدید
  • 0 نظر