پیچ‌های خطرناک محور برازجان به کنارتخته اصلاح می‌شود/ نظر نماینده دشتستان در خصوص ورود به انتخابات آتی مجلس

پیچ‌های خطرناک محور برازجان به کنارتخته اصلاح می‌شود/ نظر نماینده دشتستان در خصوص ورود به انتخابات آتی مجلس

موضوعات : اخبار برگزیده

آباد سبز :نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: برای اصلاح پیچ‌های خطرناک محور کنار تخته به برازجان دو میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته‌شده و در حال حاضر دو پیمانکار در حال اصلاح این محور هستند.


به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" ، محمدباقر سعادت عصر امروز در نشست با اصحاب رسانه استان بوشهر به مناسبت روز خبرنگار، اظهار داشت: اصحاب رسانه و فرهنگیان دو نهادی هستند که رسالت سنگین آگاهی بخشی به جامعه را بر عهده‌دارند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: نقد  منصفانه مسؤولین، از وظایف خبرنگاران است و هر مسؤولی نقد منصفانه را نپذیرد، از کوته‌فکری آن مدیر است.

وی در خصوص آخرین وضعیت بیمارستان 17 برازجان گفت: گرفتن اعتبار ملی بدون داشتن ردیف ملی کاری بسیار سخت بود اما بااین‌حال با پیگیری‌های انجام‌شده، هشت میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار برای ساخت بیمارستان 17 شهریور برازجان اختصاص‌یافته است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: پلی کلینیک برازجان در بهمن‌ماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد. سعادت در خصوص وضعیت خطرناک محور کنار تخته به برازجان عنوان کرد:  برای اصلاح پیچ‌های خطرناک محور کنار تخته به برازجان دو میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته‌شده و در حال حاضر دو پیمانکار در حال اصلاح این محور هستند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه فیبر نوری جزو دغدغه‌های وی بوده است، بیان کرد: در روزهای آینده  فیبر نوری در شهرهای ارم و بوشکان دشتستان به بهره‌برداری می‌رسد. وی بابیان اینکه در حوزه ورزش بیشترین کمک‌ها را به ورزش و جوانان شهرستان داشته‌ است، گفت: یک میلیارد تومان برای دو سالن ورزشی در روستاهای درودگاه و فاریاب از طریق نفت اخذشده است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای مددجویان کمیته امداد 700 میلیون تومان و برای خوابگاه دانشجویی برازجان 300 میلیون تومان از وزارت نفت اخذشده است

. سعادت در خصوص حضور مجدد برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت: برای حضور در انتخابات هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ام، افرادی که نماینده مردم نیستند، جلسات انتخاباتی را شروع کرده‌اند و بنده هم طبق قانون می‌توانم در روستاها و شهرها برای با اقشار مردم دیدار داشته باشم.

نماینده مردم دشتستان  در پاسخ به سؤالی مبنی بر پیگیری‌های این نماینده برای اشتغال نزدیکان خود اظهار داشت: بنده فرزندم را در یک شرکت پیمانکاری در تهران فرستاده‌ام و این مورد را انکار نمی‌کنم و از دیدگاه بنده این مورد هیچ اشکالی ندارد چراکه حق هیچ‌یک از مردم استان بوشهر را ضایع نکرده است. انتهای پیام/      
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : sabz
  • تاریخ : شنبه 19 مرداد ماه 1398
  • 0 بازدید
  • 0 نظر