وجود ۳۰ مدرسه تخریبی و ضعف مبلمان شهری در تنگستان

وجود ۳۰ مدرسه تخریبی و ضعف مبلمان شهری در تنگستان

موضوعات : اخبار برگزیده

آباد سبز : فرماندار تنگستان، توسعه و ارتقاء بیمارستان اهرم، درمانگاه تامین اجتماعی دلوار، وجود ۳۰ مدرسه تخریبی و ضعف مبلمان شهری در شهرستان تنگستان را از دیگر مشکلات این شهرستان عنوان کرد.


به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز"  عبدالحسن رفیعی پور در جلسه شورای اداری استان بوشهر با حضور استان بوشهر و شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان برگزار شد به مشکلات این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: مشکلات زیادی در حوزه راه‌های ارتباطی بخصوص جاده ساحلی، اتوبان دلوار _دیر، اهرم _ برازجان، بحران و تنش آبی در روستاهای بخش مرکزی و دلوار وجود دارد.

فرماندار تنگستان، توسعه و ارتقاء بیمارستان اهرم، درمانگاه تامین اجتماعی دلوار، وجود ۳۰ مدرسه تخریبی و ضعف مبلمان شهری در شهرستان تنگستان را از دیگر مشکلات این شهرستان عنوان کرد و ابراز داشت: از استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان درخواست داریم با توجه و‌ پیگیری ویژه نسبت به رفع مسائل و‌ مشکلات این شهرستان همکاری لازم را داشته باشند.

وی تنگستان را نماد استعمارستیزی و شناسنامه استان بوشهر دانست و  به معرفی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های شهرستان در حوزه شیلات و دریا و طرح‌های پرورش ماهی و میگو و لنج و کشتی سازی‌، گردشگری و توریسم دریایی‌ پرداخت.

رفیعی پور با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید در شهرها و روستاها در حوزه‌های عمران شهری و روستایی، راههای ارتباطی، ورزشی، بهداشتی و آموزشی، مصوبات سفر هیات دولت برای تنگستان را مطلوب‌ تلقی کرد و افزود: علیرغم خدمات بسیار خوب دولت در همه زمینه‌ها و‌ پروژه‌های عمرانی بسیار خوبی که در شهرستان همچون راه آهن، راه‌های ارتباطی، پست برق ۱۳۲، آب شیرین کن، آسفالت معابر شهری و روستایی، مدرسه سازی، ساماندهی اسکله‌ها در حال انجام است. 
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : sabz
  • تاریخ : يكشنبه 23 تير ماه 1398
  • 0 بازدید
  • 0 نظر