نقدی در روز پرستار : شرایط رسیدگی به بیمار در بیمارستان شهید گنجی برازجان فاجعه بار است / مسئولین به داد مردم برسید

نقدی در روز پرستار : شرایط رسیدگی به بیمار در بیمارستان شهید گنجی برازجان فاجعه بار است / مسئولین به داد مردم برسید


به گزارش " آباد سبز " ضمن عرض تبریک روز پرستار خدمت تمامی زحمتکشان این عرصه ، بر خود واجب دانستیم نقد هایی که سالهاست مردم منطقه با مراجعه به بیمارستان شهید گنجی برازجان دارند را انتشار دهیم .

 

سال هاست بسیاری از بیمارانی که گذرشان به این بیمارستان می افتد ناراضی از این بیمارستان بیرون آمده اند باورش سخت بود تا زمانی که بنده حقیر 3 بار در سال جاری خود نظاره گر این کم کاری بودم و از نزدیک ماجرا را دیدم .

بار اول ساعت 1:45 دقیقه شب گذرمان به بیماستان افتاد گفتند دکتر داخل اورژانس می باشد و مریض بد حال دارد و باید منتظر بمانید. بعد از یک ساعت بالاخره دکتر پیدا شد و ما توانستیم به خدمت ایشان برویم ایشان به جد فرمودند الان موقع آمدن دکتر هست که نمیزارید ما استراحت کنیم.

 چند هفته بعد باز گذرمان به بیمارستان خورد بیمارمان ساعت 11:30 دقیقه در اورژانس بستری شد نسخه پزشک تجویز شد باید بیمار فورا از قفسه سینه سی تی اسکن انجام دهد مراجعه کردیم به سی تی اسکن گفتند با اورژانس هماهنگ می شود و نیم ساعت دیگر کار شما انجام خواهد شد ولی متأسفانه نیم ساعت ها آمد و رفت و صبر ما تمام شد وقتی مراجعه کردیم با در بسته آن قسمت مواجه شدیم پیگیری میکردیم فایده ای نداشت بالاخره ساعت 8:30 دقیقه صبح  سی تی اسکن بیمارمان انجام شد (با ساعت ها تأخیر).

بار سوم دیشب به بیمارستان مراجعه کردیم که متأسفانه بیمارمان شرایط مناسبی نداشت خبری از دکتر نبود . پیگیری کردیم دکتر کجاست ؟ گفتند رفته است به بخش طبقه بالا رسیدگی کند نیم ساعت دیگر می آید و باز هم نیم ساعت های زیادی رفت ولی خبری از دکتر نبود تا بالاخره خودمان محل دکتر را در حالی که در اتاق استراحت مشغول استراحت خود بود پیدا کردیم ولی در اتاق قفل بود  از سر ناچاری به یکی از مسئولین بالایی بیمارستان مراجعه کردیم که با تماس ایشان دکتر بالاخره آمدند و پس از دقایق کوتاهی دوباره به استراحتگاه خود بازگشتند و دوباره در را قفل کردند .

آری این سه ماجرای کوچک از بی مهری هایی بود که در حق بیماران انجام شده بود برسد به گوش مسئولین شاید فرجی حاصل گردد .

خبرنگار سایت خبری آباد سبز : محمد صالح




شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 22 دي ماه 1397
  • 64 بازدید
  • 0 نظر