مثلث کشتار ایس-پا -من  استقلال برای قهرمانی در لیگ!

مثلث کشتار ایس-پا -من استقلال برای قهرمانی در لیگ!

برای دیدن شوق و ذوق هواداران استقلال ار خریدهای جدید باشگاه باید استوری جایگاه هشتی های استادیوم آزادی را تماشا کنید.


آباد سبز :  حالا استقلال به کمترین فاصله با صدر جدول رده بندی رسیده است و نتایج خوب تیم شفر دوباره وسوسه قهرمانی را در دل هواداران این تیم پررنگ کرده است، این بار زودتر از فصل گذشته و در شرایطی که عنوان قهرمانی کاملا قابل دسترسی است. پس بی دلیل نیست حاضران در جایگاه هشت استادیوم آزادی از یکی دو ساعت قبل از بازی تا سوت پایان لحظه ای استوری اینستاگرام شان بیرون نمی آیند. 


 بازی استقلال برابر نفت مسجد سلیمان مثل تمام بازی های خانگی این تیم در نیم فصل دوم با درخواست هواداران از منشا برای گلزنی آغاز شد، درخواستی که بیش از هرچیزی نشان می دهد این بازیکن خیلی زود روی سکوهای آبی استادیوم آزادی به یک بازیکن محبوب نزد هواداران تبدیل شده است. البته اگرچه منشا دراین بازی در گلزنی موفق نبود اما اسماعیل گونسالوس جور او را کشید و با دریبل بازیکن حریف و سانتر دقیقش پاس تک گل استقلال را به علی کریمی داد. 


اسماعیل گونسالوس، گادوین منشا و آیاندا پاتوسی سه بازیکنی هستند که از نیم فصل دوم به ترکیب استقلال اضافه شده اند و در این مدت کوتاه به خوبی توانسته اند خاطره بد بازیکنانی مثل الحاجی گرو نویمایر را از ذهن هواداران این تیم پاک کنند. آنها در تمام بازی های استقلال به جز بازی با تراکتورسازی و الدحیل تاثیر خود را گذاشته اند و حالا دیگر کسی تردیدی ندارد مثلث آفریقایی استقلال می توانند این تیم را به موفقیت های بزرگی در لیگ برتر و در لیگ قهرمانان آسیا برسانند. همین مساله باعث محبوبیت بیش از حد این بازیکنان روی سکوها شده است و طبیعی است که در بازی های داخلی و خارجی هواداران از آنها انتظار تاثیرگذاری روی گل های استقلال را دارند. در این بین آمار این 3 بازیکن هم نشان می دهد که آنها باید همزمان در ترکیب اصلی بازی کنند تا تیم شان را در راه قهرمانی در لیگ برتر یاری  کنند. 


پاتوسی 3 گل، یک پاس گل و تاثیرگذاری روی یک گل


آیاندا پاتوسی را می توان بهترین خرید استقلال در نیم فصل دوم نامید، بازیکنی که در دو بازی اول برابر پیکان و تراکتورسازی کارت بازی اش صادر نشده بود اما از بازی با پارس جنوبی جم که به ترکیب اضافه شد آتش بازی هایش آغاز شد. او در این بازی در پیروزی 2 بر صفر تیمش یک گل زد و یک سانترش با گل به خودی بازیکن پارس جنوبی همراه شد. 


بعد از این بازی آبی ها به مصاف ذوب آهن رفتند که پاتوسی در این بازی یک گل زد، یک پاس گل داد و ریباند شوتش را فرشید اسماعیلی به گل اول استقلال تبدیل کرد.


در بازی با فولاد پاتوسی  گل  دوم استقلال را زد و نقش مهمی در برتری تیمش داشت اما در بازی با الدحیل و نفت مسجد سلیمان نتوانست گل و پاس گلی به نام خود ثبت کند.

 

مثلث کشتار ایس-پا -من  استقلال برای قهرمانی در لیگ!

 

منشا، هنرنمایی با یک گل و یک پاس گل


مهاجم نیجریه ای استقلال بی تردید جذاب ترین خرید استقلال در نقل و انتقالات زمستانی بود، بازیکنی که مستقیم از پرسپولیس به استقلال آمد تا به نوعی بتواند در یک تیم بزرگ توانایی های خود را به تیم سابق خود نشان بدهد.


برای درخشش منشا در تیم جدیدش 11 دقیقه زمان کافی بود تا توانایی های خود را نشان بدهد، جایی که او در دقیقه 72 بازی با پیکان وارد زمین شد و در دقیقه 83 موفق شد پاس گل دوم استقلال را به ایسما بدهد.


 اما اوج بازی این بازیکن در بازی با فولاد بود جایی که به زیباترین شکل ممکن توانست با یک ضربه سرضرب دروازه حریف را باز کند.


البته نقش اصلی منشا در استقلال فضا سازی برای مهاجمان دیگر تیم است که او در این بازی ها به بهترین شکل این کار را برای مهاجمان تیمش انجام داده است.

 

مثلث کشتار ایس-پا -من  استقلال برای قهرمانی در لیگ!


ایسما، 2 گل و یک پاس گل


اسماعیل گونسالوس در زمان کمی که برای استقلال بازی کرده است به خوبی نشان داده که چه بازیکن با کیفیتی است.


گونسالوس در بازی با فولاد و پیکان به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد و دو گل زد و در بازی با نفت مسجد سلیمان هم که برای اولین بار در ترکیب ثابت به میدان رفت پاس تک گل استقلال را به علی کریمی داد.
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 19 اسفند ماه 1397
  • 0 بازدید
  • 0 نظر