شهرداری آباد ۲ درجه ارتقا پیدا کرد

شهرداری آباد ۲ درجه ارتقا پیدا کرد

موضوعات : آخرین اخبار

دیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر گفت: شهرداری آباد تنگستان ۲ درجه ارتقا پیدا کرد.


به گزارش " آباد سبز " حمید بردستانی بعد از ظهر چهارشنبه در بازدید از پروژه‌ های عمرانی شهر آباد اظهار داشت: شهرداری آباد تنگستان در سال۱۳۹۲ تاسیس شده و دارای بیش از ۴ هزار نفر جمعیت بر اساس آخرین سرشماری رسمی نفوس و مسکن است.

وی از ارتقای درجه شهرداری آباد خبر داد و افزود: با پیگیری‌های انجام شده و با توجه به دارا بودن شرایط،  درجه شهرداری آباد به ۲ ارتقاء یافت.

مدیرکل دفتر شهری استانداری گفت: ارتقاء درجه شهرداری‌ها به استناد تبصره ۳ ماده یک آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران هیئت وزیران و اصلاحیه‌های بعدی آن و بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها که به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، صورت گرفته است.

بردستانی یادآور شد: بر اساس دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری‌هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می‌توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خود را پس از تائید استانداری به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال کنند.

وی با اشاره به اجرای پروژه‌های عمرانی با کیفیت در شهر آباد گفت: از ابتدای امسال تا پایان دی ماه سال جاری ۱۴میلیارد ریال اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده و آلایندگی به شهر آباد اختصاص یافته که پروژه‌های عمرانی ارزشمندی اجرایی شده است.

بردستانی اضافه کرد: در استان ۲۱ شهر زیر ۱۰ هزار نفر جمعیت دارند و شهر آباد از جمله آنها است.

مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر گفت: اقتصاد شهر آباد مبتنی بر کشاورزی و کشاورزی محور است و امیدوارم شاهد اعتلای شهر در تمام زمینه‌ها باشیم‌.
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : جمعه 10 اسفند ماه 1397
  • 0 بازدید
  • 0 نظر