سیلاب اعتیاد به سمت زنان در حال پیشرفت هست +تصاویر

سیلاب اعتیاد به سمت زنان در حال پیشرفت هست +تصاویر

آباد سبز : نشست پیشگیری از اعتیاد با حضور خواهران بسیج جامعه زنان شهرستان تنگستان در حسینیه سید هاشم موسوی برگزار شد 


به گزارش "آباد سبز " نشست پیشگیری از اعتیاد با حضور خواهران بسیج جامعه زنان شهرستان تنگستان در حسینیه سید هاشم موسوی برگزار شد 


در این نشست مشاور تربیتی مرکز مشاوره طلوع امید شهر اهرم عبدالرضا جعفری گفت: سیلاب اعتیاد به سمت زنان در حال پیشرفت است و آمار اعتیاد خواهران رو به افزایش می باشد و این آمار ها زنگ خطری بخصوص متوجه خانم ها است که در این زمینه باید مراقبت ویژه صورت گیرد.

جعفری در ادامه خاطر نشان کرد:  در راس اعتیاد مواد مخدر ضرب در سه حوزه  جامعه ضرباتی را وارد نموده در حوزه روانی و اجتماعی و اقتصادی ضرباتی دارد وارد می کند و هر سه ضربه ، ضربات مهلکی می باشد .
 وی افزود: در حوزه فردی ، فرد را سست ، بیکار و  بی اعتماد و بی انگیزه در جامعه می کند و در حوزه ی اقتصادی نیز دارد نیروی بل قوه ی ما رو که همه کاری در جامعه انجام می دهد دارد در نطفه  خفه می کند و فرد را از بین می برد و بیکاری ایجاد می نماید .

سیلاب اعتیاد به سمت زنان در حال پیشرفت هست +تصاویر

مشاوره مرکز طلوع امید شهر اهرم بیان داشت : در حوزه روانی نیز سبب می شود افراد به سمت خودکشی بروند و این ها ضرباتی است که اعتیاد دارد در جامعه ما می زند و باید در حین پیشگیری باید انسان اعتیاد ساز و محیط اعتیاد ساز و عامل اعتیاد نیز در نظر گرفته شود و اسباب زمینه ایجاد فرد معتاد در نظر گرفته شود .

عبدالرضا جعفری به نهاد و سرشت انسان در جهت دهی به امر اعتیاد تصریح کرد: طبق مطالعات جامعه شناختی بعضی مواقع غرایز سبب می شود فرد به سمت اعتیاد برود و اسلام دین تعادل است و سفارش نموده انسان که انسان هم نیاز به شهوت و عبودیت دارد  .

جعفری با اشاره به خطر اعتیاد به سمت دانش آموزان گفت: دانش آموزانی که گرفتار اختلال روانی هستند و عوامل خانوادگی و کمبود محبت و تبعیض و  تفاوت های فردی از علل اختلال در فرزندان است و امنیت در خانواده تربیت صحیح ایجاد خواهد نمود.

سیلاب اعتیاد به سمت زنان در حال پیشرفت هست +تصاویرسیلاب اعتیاد به سمت زنان در حال پیشرفت هست +تصاویر

سیلاب اعتیاد به سمت زنان در حال پیشرفت هست +تصاویر
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 5 مرداد ماه 1398
  • 0 بازدید
  • 0 نظر