سرقت از جویندگان کار عسلویه با شکلات مسموم!

سرقت از جویندگان کار عسلویه با شکلات مسموم!

آباد سبز: دو سارق دستگیر شده که بومی و از پیمانکاران اداره برق هستند، به علت آشنایی با منطقه و خطوط انتقال برق با اتتخاب نقاط خلوت اقدام به سرقت می کردند.


به گزارش «آباد سبز" سردار خلیل واعظی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در شهرستان عسلویه کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان تحقیقات میدانی گسترده ای را بر اساس روش های علمی و پلیسی آغاز کردند.

وی افزود: شب گذشته کارآگاهان رد دونفر از سارقین را در یکی از روستاهای عسلویه شناسایی و آنها را دستگیر کردند.

به گفته فرمانده انتظامی استان دو سارق دستگیر شده که بومی و از پیمانکاران اداره برق هستند به علت آشنایی با منطقه و خطوط انتقال برق با اتتخاب نقاط خلوت اقدام به سرقت می کردند.

وی گفت: سارقین که تاکنون به 17فقره سرقت سیم برق اعتراف کرده اند سیم های مسروقه را به فردی در شهر کازرون می فروختند که این مالخر نیز شناسایی و دستگیر شد.

سرقت از افراد جویای کار عسلویه با شکلات مسموم

سردار واعظی همچنین از شناسایی و دستگیری سارقی خبر داد که با بی هوش کردن طعمه های خود با استفاده از شکلات مسموم اموال آنها را به سرقت می برد.

وی اظهار داشت: این فرد با پرسه زدن در اطراف شرکت ها و میدات های شهری در عسلویه طعمه های خود را از بین  افردا جویای کار انتخاب، سپس به بهانه  سفارش جهت اشتغال آنها را به ساختمانهای نیمه کار می کشاند و با استفاده از شکلات مسموم آنها را بی هوش و اموالشان را به سرقت می برد.

سردار واعظی بیان کرد: این فرد تاکنون به 7 فقره سرقت اعتراف کرده که بوسیله چند نفر از مالباختگان نیز شناسایی شده است.
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 25 اسفند ماه 1397
  • 0 بازدید
  • 0 نظر