راشفورد: مستحق کسب هر سه امتیاز بودیم

راشفورد: مستحق کسب هر سه امتیاز بودیم

موضوعات : ورزشی

مارکوس راشفورد، مهاجم انگلیسی منچستر یونایتد، معتقد است که این تیم مستحق کسب هر سه امتیاز در بازی مقابل لیورپول بوده است.


به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" به نقل از "ورزش سه"، دو تیم منچستر یونایتد و لیورپول در مهم ترین دیدار هفته نهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه الدترافورد به مصاف یکدیگر رفتند. در این بازی منچستر یونایتد ابتدا با گل مارکوس راشفورد از حریف خود پیش افتاد اما در نهایت و در دقایق انتهایی بازی آدام لالانا کار را به تساوی کشاند. اگرچه شاگردان سولسشر نتوانستند در این دیدار پیروز شوند اما موفق شدند نوار پیروزی های متوالی لیورپول را قطع کنند.   راشفورد: مستحق کسب هر سه امتیاز بودیم
مارکوس راشفورد، ستاره جوان و انگلیسی شیاطین سرخ، در این دیدار موفق شد تک گل تیمش را به ثمر برساند. او پس از این دیدار درباره شرایط مسابقه صحبت کرد و گفت: " ما سزاوار کسب هر سه امتیاز بودیم. لیورپولی‌ها به اندازه ای خوب نبودند که با کسب امتیاز الدترافورد را ترک کنند اما این فوتبال است و هر اتفاقی ممکن است در آن رخ دهد.
این یک فرصت بسیار بزرگ برای منچستریونایتد بود که با کوتاهی ما از بین رفت اما لازم است که در بازی وسط هفته پیروز شویم تا بتوانیم شروعی دوباره داشته باشیم."شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : sabz
  • تاریخ : دوشنبه 29 مهر ماه 1398
  • 0 بازدید
  • 0 نظر