دو سپاهانی با پیراهن و پرچم قرمز (عکس)

دو سپاهانی با پیراهن و پرچم قرمز (عکس)

موضوعات : آخرین اخبار

عارف غلامی و رضا میرزایی دو بازیکن سابق سپاهان هستند که این روزها بخشی از پازل موفقیت تیم قطبی شده اند.

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" به نقل از "ورزش سه"، عارف غلامی بازیکن سابق سپاهان یکی از خریدهای پنجره زمستانی افشین قطبی برای تقویت بخش تدافعی تیمش شد و در دو بازی گذشته مقابل پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در ترکیب ثابت قرمزپوشان خوزستانی بوده است.   غلامی که در ابتدای فصل، از سپاهان به ذوب آهن پیوست در میانه راه از این تیم جدا شد تا با حضور قطبی در فولاد، یکی از خریدهای این مربی لقب بگیرد و این روزها شرایط خوبی در اهواز داشته باشد.
دیگر بازیکن سابق سپاهان، رضا میرزایی است که در دو پست وینگر راست و دفاع راست برای فولادی ها به میدان می رود و در دیدار برابر پرسپولیس هم موفق به گرفتن پنالتی برای تیمش شد تا نقش مهمی در پیروزی ارزشمند فولادی ها مقابل شاگردان برانکو ایوانکوویچ داشته باشد.   دو سپاهانی با پیراهن و پرچم قرمز (عکس)   غلامی به صورت دائمی از سپاهان جدا شد ولی رضا میرزایی به صورت قرضی در خوزستان بازی می کند و با پایان قراردادش، به سپاهان باز خواهد گشت.
دو بازیکن فصل گذشته سپاهان، در دو پیروزی برابر پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در ترکیب اصلی تیمشان حاضر بوده اند.  شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : sabz
  • تاریخ : يكشنبه 28 بهمن ماه 1397
  • 0 بازدید
  • 0 نظر