دغدغه‌ها و مشکلات معیشتی فرهنگیان رفع شود

دغدغه‌ها و مشکلات معیشتی فرهنگیان رفع شود

آباد سبز : فرماندار شهرستان تنگستان بر لزوم تلاش برای رفع مشکلات معیشتی معلمان و فرهنگیان تاکید کرد.


 

به گزارش  " آباد سبز " عبدالحسن رفیعی‌پور عصر شنبه در آئین تجلیل از معلمان چهار روستای جائینک، علی آباد، حاجی آباد و مل‌گپ بخش دلوار ضمن گرامی داشت یاد و خاطر علامه شهید مرتضی مطهری و تبریک هفته گرامیداشت مقام معلم اظهار داشت: حیات جامعه انسانی تعلیم و تربیت است و جامعه، زمانی به اهداف خود می‌رسد که از طریق توسعه انسانی مسیر را هموار کند؛ به همین دلیل گفته شده انسان‌ها همانطور زندگی می‌کنند که تعلیم دیده‌اند.

فرماندار شهرستان تنگستان افزود: پیشرفت، تثبیت و تداوم هرگونه توسعه و تحول، سرمایه گذاری در بخش نیروی انسانی و توسعه منابع انسانی است.

وی با بیان این مطلب که محور اصلی آموزش و پرورش؛ گسترش و تکامل علم، معرفت و اطلاعات است بیان داشت: آموزش ریشه همه توسعه‌ها بوده و موجب ارتقا، کیفیت و بهبود همه مهارت‌ها و استعدادهای انسانی می‌شود همچنین سبب تشکیل سرمایه انسانی در جامعه و روند توسعه و پیشرفت زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی را در بر دارد.

وی افزود: باید در کنار ارج گذاشتن به جایگاه معلمی به مسائل و مشکلات حوزه معلمی هم توجه شود امروز اگر معلم وارد کلاس شود باید تمام فکر و ذکرش صرف تعلیم و تربیت کند نه اینکه مهمترین دغدغه‌اش معیشت باشد.

رفیعی پور خاطرنشان کرد: همینطور که تعلیم و تربیت بزرگترین نقش در جامعه دارد باید به حوزه معیشت فرهنگیان به عنوان بزرگترین دغدغه امروز این قشر توجه بیشتر شود.

 

دغدغه‌ها و مشکلات معیشتی فرهنگیان رفع شود
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 15 ارديبهشت ماه 1398
  • 0 بازدید
  • 0 نظر