درآمد 660 هزار دلاری عربستانی ها در ACL

درآمد 660 هزار دلاری عربستانی ها در ACL

موضوعات : آخرین اخبار

چهار نماینده عربستان به طور میانگین تاکنون نزدیک به 2.5 میلیون ریال سعودی درآمد از حضور در لیگ قهرمانان آسیا داشتند.
به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" به نقل از "ورزش سه"، در فصلی که باز هم بحث میزبانی ایرانی ها و سعودی ها در بازی های مستقیم به سرانجامی نرسید تا دود این ماجرا به چشم نماینده های ایران برود و آنها را از درآمدهای میلیاردی دور کند رسانه های سعودی با انتشار گزارشی از درآمدزایی میلیونی چهار نماینده این کشور از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2019 خبر دادند.
ریاضیه عربستان مدعی شد چهار نماینده سعودی در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان تا پایان دور رفت مبلغی در حدودی 2.5 میلیون ریال معادل 660 هزار دلار(نزدیک به 12 میلیارد تومان) درآمدزایی از بلیت فروشی، پاداش بردها، حق پخش تلویزیونی و ... داشته اند.
بنا به این گزارش الهلال با 220 هزار دلار بیشترین درآمد، الاهلی 170 هزار دلار، الاتحاد 160 هزار دلار و النصر هم با 120 هزار دلار پول خوبی از حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان به جیب زده اند.
 در این نسخه از لیگ قهرمانان میزان هدایا و پاداش به باشگاه ها نیز افزایش داشته تا جایی که 25 میلیون دلار فصل قبل به 29 میلیون دلار رسیده است.بنا به نوشته ریاضیه عربستان تیم هایی که از مرحله گروهی به یک هشتم یا پلی آف صعود کنند مبلغی در حدود 100 هزار دلار در یک هشتم، 150 هزار دلار در یک چهارم و نیمه نهایی هم 250 هزار دلار پاداش مستقیم دارد و برای هر برد نیز 50 هزار دلار پرداخت خواهد شد.شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : sabz
  • تاریخ : سه شنبه 3 ارديبهشت ماه 1398
  • 0 بازدید
  • 0 نظر