جلسه آموزشی خادمیاران رضوی شهرستان تنگستان برگزار گردید +عکس

جلسه آموزشی خادمیاران رضوی شهرستان تنگستان برگزار گردید +عکس

آباد سبز : دومین جلسه آموزشی خادمیاران رضوی شهرستان تنگستان ، عصر روز دوشنبه در اهرم، مرکز شهرستان تنگستان برگزار شد. در این جلسه که با حضور حجة الاسلام شریفی مسؤول آموزش خادمیاران رضوی استان بوشهر برگزار گردید


به گزارش "آباد سبز " دومین جلسه آموزشی خادمیاران رضوی شهرستان تنگستان ، عصر روز دوشنبه چهاردهم مرداد ماه ۱۳۹۸ در اهرم، مرکز شهرستان تنگستان برگزار شد.

در این جلسه که با حضور حجة الاسلام شریفی مسؤول آموزش خادمیاران رضوی استان بوشهر برگزار گردید، آموزشهای لازم در خصوص نحوه استفاده از سامانه خادمیاران رضوی و چگونگی ثبت فعالیتها در این سامانه ، به خادمیاران داده شد.

جلسه آموزشی خادمیاران رضوی شهرستان تنگستان برگزار گردید +عکس

شریفی بیان داشت یکی از کارهای سخت و مشکل برای محبین حضرت ثامن الحجج، توفیق خدمت در آستان مقدس رضوی در مشهد بود که اکنون با راه اندازی سامانه خادمیاران رضوی ، این کار برای هموطنان در کل کشور تسهیل شده است.

حجة الاسلام شریفی افزود تا کنون در کل کشور قریب به دویست هزار نفر در این سامانه ثبت نام کرده اند. وی گفت در استان بوشهر نیز تا پایان سال ۱۳۹۷ تعداد ۲۴۲۸ نفر در این سامانه ثبت نام کرده اند. متقاضیان خادمیاری با ورود به این سامانه ، نام و مشخصات خود را ثبت می کنند و پس از تکمیل فرم گزینش و تعیین عرصه خدمتی، توفیق خواهند یافت در مشهد مقدس به عنوان خادم‌ حرم رضوی مشغول به خدمت شوند.

جلسه آموزشی خادمیاران رضوی شهرستان تنگستان برگزار گردید +عکس

حجة الاسلام شریفی بیان کرد با توجه به استقبال گسترده هموطنان از ثبت نام در این سامانه و لزوم ساماندهی و تعیین تکلیف این عزیزان، فعلاً به طور موقت ثبت نام جدیدی در این سامانه صورت نمی گیرد.

در آغاز این جلسه  غلامحسین پولادی ، رابط آستان قدس رضوی در شهرستان تنگستان ضمن تشکر از حضور به موقع خادمیاران در این جلسه آموزشی ، بیان داشت در شهرهای اهرم، آباد و دلوار و نیز بسیاری از روستاهای بخش مرکزی و دلوار کانونهای محله ای خادمیاری رضوی تشکیل شده و از سال ۱۳۹۶ تا کنون در این مناطق خدمات متنوعی به محرومین و نیازمندان ارائه شده است.

شایان ذکر است اولین جلسه آموزشی خادمیاران رضوی شهرستان تنگستان ، زمستان سال گذشته با شرکت قریب به دویست نفر از خادمیاران، در مصلای جمعه شهر اهرم برگزار شد.
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 14 مرداد ماه 1398
  • 0 بازدید
  • 0 نظر