تقدیر و تشکر دانش آموزان دبیرستان فاطمه زهرا (س) اهرم از معلمان با حضور فرماندار تنگستان +تصاویر

تقدیر و تشکر دانش آموزان دبیرستان فاطمه زهرا (س) اهرم از معلمان با حضور فرماندار تنگستان +تصاویر

آباد سبز :به مناسبت روز معلم و قدردانی از این قشر رحمت کش دانش آموزان دبیرستان فاطمه زهرا اهرم با حضور رئیس آموزش وپرورش شهرستان از معلمان خود تقدیر نمودند ..


به گزارش "آباد سبز "دانش آموزان و اولیا دبیرستان فاطمه زهرا (س) در روز شنبه مورخ 98/2/14 همایش  تقدیر از معلمین خود را به مناسبت هفته  بزرگداشت مقام معلم در سالن ارشاد اسلامی شهر اهرم برگزار نمودند.
در این مراسم که با حضور فرماندار شهرستان و تعدادی از مسوولان اداری شهر اهرم برگزار شد از معلمان محترم آن دبیرستان با تقدیم هدایایی تقدیر شد.

                                                         تصاویر  

تقدیر و تشکر دانش آموزان دبیرستان فاطمه زهرا (س) اهرم از معلمان با حضور فرماندار تنگستان +تصاویرتقدیر و تشکر دانش آموزان دبیرستان فاطمه زهرا (س) اهرم از معلمان با حضور فرماندار تنگستان +تصاویرتقدیر و تشکر دانش آموزان دبیرستان فاطمه زهرا (س) اهرم از معلمان با حضور فرماندار تنگستان +تصاویرتقدیر و تشکر دانش آموزان دبیرستان فاطمه زهرا (س) اهرم از معلمان با حضور فرماندار تنگستان +تصاویرتقدیر و تشکر دانش آموزان دبیرستان فاطمه زهرا (س) اهرم از معلمان با حضور فرماندار تنگستان +تصاویرتقدیر و تشکر دانش آموزان دبیرستان فاطمه زهرا (س) اهرم از معلمان با حضور فرماندار تنگستان +تصاویرتقدیر و تشکر دانش آموزان دبیرستان فاطمه زهرا (س) اهرم از معلمان با حضور فرماندار تنگستان +تصاویر
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 15 ارديبهشت ماه 1398
  • 0 بازدید
  • 0 نظر