تبیین دستاوردهای چهل ساله نظام جمهوری اسلامی در مناطق قومی

تبیین دستاوردهای چهل ساله نظام جمهوری اسلامی در مناطق قومی

آباد سبز : روحانیان شیعه و سنی استان بوشهر در نشستی رسانه‌ای، بخشی از دستاوردهای چهل ساله‌ی نظام جمهوری اسلامی در مناطق قومی استان بوشهر را تبیین کردند.

 
 

به گزارش " آباد سبز " نماینده‌ی ولی فقیه در استان و امام جمعه‌ بوشهر در این نشست گفت: یکی از اهداف مهم انقلاب اسلامی وحدت‌آفرینی است و این وحدت از مهمترین اصول راهبردی برای رسیدن به امنیت پایدار، پیشرفت و تمدن است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری وحدت را مایه‌ اقتدار ملی و عامل مهم دفع خباثت‌های فراوان جهان استکبار دانست و افزود: وحدت بر پایه‌ فقه اسلامی و عقلانی و برگرفته از مصلحت بالادستی در مدیریت فضای زندگی جامعه است که موجب استقلال از جهان استکبار می‌شود.

وی ادامه داد: بدون وحدت نمی‌توان در فضای ملی به پیشرفت لازم و امنیت پایدار دست یافت؛ در آغاز انقلاب اسلامی که شعار وحدت در لایه‌های جامعه مطرح شد، آمریکا، انگلیس، صهیونیسم و مزدوران داخلی و خارجی به دنبال تفرقه‌افکنی بودند اما در رسیدن به اهداف خود شکست خوردند.

نماینده‌ ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اضافه کرد: ما توانسته‌ایم برابر تهاجمات مختلف دشمنان به‌ویژه تهاجم نرم در منطقه مقابله کنیم که این دفاع مهم، با ایمان جامعه، وحدت و بصیرت هوشمندانه حاصل شده است.

چند تن از روحانیان اهل سنت شهرهای استان هم در این نشست پیشرفت‌های انقلاب اسلامی را در بخش‌های مختلف رفاهی، عمرانی و امنیتی بسیار زیاد عنوان کردند که بر مبنای وحدت شکل گرفته است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیداحمد احمدی مسئول دفتر نماینده‌ ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر هم در این نشست گفت: آزادی بیان امامان جماعت اهل سنت در ایران اسلامی مانندی در دیگر کشورهای اسلامی ندارد که این نشان از بلوغ وحدت میان آحاد جامعه و مذاهب در کشور است.
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 17 بهمن ماه 1397
  • 8 بازدید
  • 0 نظر