برگزاری دوره مربیگری C فوتبال ایران به میزبانی اهرم+ تصاویر

برگزاری دوره مربیگری C فوتبال ایران به میزبانی اهرم+ تصاویر

موضوعات : ویژه آباد

آباد سبز : رییس هیات فوتبال شهرستان تنگستان گفت: کلاس مربیگری فوتبال درجه سی(C) ایران با شرکت 29 مربی از شهرهای مختلف استان بوشهر به میزبانی شهر اهرم آغاز شده است.


به گزارش " آباد سبز " عباس لطفی رییس هیات فوتبال شهرستان تنگستان در حاشیه برگزاری این کلاس در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت: کلاس مربیگری فوتبال درجه سی(C) ایران با شرکت 29 مربی از شهرهای مختلف استان بوشهر در شهر اهرم مرکز شهرستان تنگستان آغاز شده است.

وی اظهار کرد: مربیان شرکت کننده در این دوره آموزشی  به صورت نظری و عملی با مباحث علم مربیگری رشته فوتبال که توسط مدرسان فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران «غلامرضا دلگرم و مهرداد فرخنده پی » تدریس می شود، آشنا خواهند شد.

لطفی خاطر نشان کرد: دوره مربگیری فوتبال درجه C ایران به مدت پنج روز در اهرم به صورت تئوری و عملی برگزار می شود که در نهایت از شرکت کنندگان آزمون گرفته و به افرادی که بتوانند با موفقیت این دوره را به اتمام برسانند، مدرک مربیگری درجه C ایران اعطاء می شود.

رئیس هیات فوتبال تنگستان گفت: برگزاری دوره های علمی و آموزشی مختلف برای داوران و مربیان و ارتقای دانش آنها جزو اولویت های این هیات است که در دستور کار قرار دارد.

عباس لطفی نژاد افزود: در پایان دوره آموزشی به مربیانی که بتوانند با موفقیت این دوره را سپری کنند، مدرک مربیگری فوتبال درجه C ایران، اعطا می شود.

وی ادامه داد: افرادی که موفق به گذراندن این دوره آموزشی شوند، می توانند در تیم های مختلف فوتبال بر اساس مقررات به مربیگری مشغول شوند.

لازم به ذکر است کلاس مربیگری فوتبال درجه C ایران در شهرستان تنگستان به میزبانی شهر اهرم زیر نظر غلامرضا دلگرم به عنوان مدرس، مهرداد فرخنده پی به عنوان کمک مدرس، عباس حاجی زاده به‌عنوان مدیر دوره و عباس زنده بودی به عنوان تدارکات در حال برگزاری می باشد.

 

برگزاری دوره مربیگری C فوتبال ایران به میزبانی اهرم+ تصاویر
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 19 اسفند ماه 1397
  • 0 بازدید
  • 0 نظر