برگزاری بازارچه کار و فناوری در دبیرستان فاطمه زهرا اهرم +تصاویر

برگزاری بازارچه کار و فناوری در دبیرستان فاطمه زهرا اهرم +تصاویر

آباد سبز: دانش آموزان این اموزشگاه در بیش از صد غرفه به نمایش انواع هنرهای خود که شامل خیاطی،گلیم بافی ، بافتنی ،کار با چرم و نمد،کار با چوب و فلز ، تزئینات ، زیورالات ، و پخت انواع غذها ،شرینی جات ، دسرها و ترشیجات پرداختند.


به گزارش " آباد سبز" دانش آموزان دبیرستان فاطمه زهرا(س) اهرم اقدام به برگزاری بازارچه کار و فناوری از محورهای جشنواره خوارزمی نمودند.

دانش آموزان این اموزشگاه در بیش از صد غرفه به نمایش انواع هنرهای خود که شامل خیاطی،گلیم بافی ، بافتنی ،کار با چرم و نمد،کار با چوب و فلز ، تزئینات ، زیورالات ، و پخت انواع غذها ،شرینی جات ، دسرها و ترشیجات پرداختند.

هدف از برگزاری بازارچه آشنایی دانش آموزان با مشاغل ،توسعه ی فرهنگ کارآفرینی ،کشف استعدادهای دانش آموزان مشارکت در زندگی اجتماعی و اقتصادی ،کسب روزی حلال و درا»دزایی است

همچنین از مدیریت دبیرستان سرکار خانم محمد حسینی که در برگزاری این نمایشگاه نیز مثال زدنی بود.

تصاویر

 

برگزاری بازارچه کار و فناوری در دبیرستان فاطمه زهرا اهرم +تصاویربرگزاری بازارچه کار و فناوری در دبیرستان فاطمه زهرا اهرم +تصاویربرگزاری بازارچه کار و فناوری در دبیرستان فاطمه زهرا اهرم +تصاویربرگزاری بازارچه کار و فناوری در دبیرستان فاطمه زهرا اهرم +تصاویربرگزاری بازارچه کار و فناوری در دبیرستان فاطمه زهرا اهرم +تصاویربرگزاری بازارچه کار و فناوری در دبیرستان فاطمه زهرا اهرم +تصاویربرگزاری بازارچه کار و فناوری در دبیرستان فاطمه زهرا اهرم +تصاویر
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 18 اسفند ماه 1397
  • 0 بازدید
  • 0 نظر