بخشدار بخش مرکزی تنگستان: استقلال، عزت ملی و خودکفایی بزرگترین دستاورد انقلاب چهل ساله ماست

بخشدار بخش مرکزی تنگستان: استقلال، عزت ملی و خودکفایی بزرگترین دستاورد انقلاب چهل ساله ماست

آباد سبز : بخشدار بخش مرکزی گفت: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی، استقلال ،عزت ملی و خودکفایی در عرصه های مختلف علمی است که با تکیه بر توان داخلی و اقتدار نیروهای مسلح به وجود آمده است.

 
 

به گزارش " آباد سبز " یونس غلامی زاده بخشدار بخش مرکزی تنگستان در گفتگو با تنگستان نما گفت: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ، استقلال ،عزت ملی و خودکفایی در عرصه های مختلف علمی است که با تکیه بر توان داخلی و اقتدار نیروهای مسلح به وجود آمده است.

یونس غلامی زاده افزود: انقلاب اسلامی ما بعد از گذشت عمر چهل ساله خود همچنان بر محور پیام امام و آرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر توجه به محرومین و مستضعفین در مسیر توسعه و تعالی حرکت می کند و در این راستا با محرومیت زدایی از مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته کشور توانسته این مهم را مورد توجه قرار دهد.

بخشدار بخش مرکزی خاطر نشان کرد: در بخش مرکزی تنگستان با احداث زمین های چمن مصنوعی و بوستان‌های امید و بهسازی معابر در دولت تدبیر و امید انقلابی در عرصه عمران روستایی بوجود آمد.

وی تصریح کرد: مهمترین آرمان و شعار انقلاب در تحقق طنین استقلال ، آزادی ،جمهوری اسلامی که در سالهای مبارز با ستم شاهی بر زبان مردم جاری شده بود خلاصه می شود  و امروز شاهدیم تا حد زیادی این آرمان محقق شده است و  باید در برخی زمینه ها همچون مسائل اقتصادی با برنامه ریزی های بلند مدت و تلاش مضاعف گامهای موثری برداریم تا انشاالله با اقتدار و صلابت نقشه های شوم دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نقش برآب کنیم.

غلامی زاده خاطر نشان کرد: خدا را شاکریم که انقلاب شکوهمند ما در حالی به سن چهل سالگی رسیده است که علیرغم تمام  تلاشهای دشمنان در راستای بر اندازی نظام،  انقلاب اسلامی در اوج بالندگی ، استقلال و عزت و اقتدار با تکیه بر  عزم ملت قرار دارد و تا زمانی که وحدت کلمه و انسجام ملی وجود داشته باشد هیچ قدرتی یارای مقابله با ما را نخواهد داشت.
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 17 بهمن ماه 1397
  • 19 بازدید
  • 0 نظر