با اقتدار در انتخابات آینده حضور خواهم یافت

با اقتدار در انتخابات آینده حضور خواهم یافت

آباد سبز : انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه دشتی و تنگستان نیز شاهد تحرکاتی گردیده است 


به گزارش" آباد سبز "تنور انتخابات مجلس آینده در حوزه دشتی و تنگستان گرم می شود خبرنگار آباد سبز در گفت‌وگوی تلفنی با نعمت اله سبحانی یکی از چهره های فعال  و شناخته ‌شده استان بوشهر از احتمال حضور وی در رقابت های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی جویا شد و با طرح این سوال که آیا فضا را برای حضور درانتخابات دور آینده مجلس مناسب میدانید یا خیر. ایشان در پاسخ گفت از وضع  کنونی راضی نیستم و آن را شایسته مردم عزتمند ایران نمیدانم لذا باید با تمام وجود برای تغییر و اصلاح شرایط موجود در کشور تلاش کنیم. 

با اقتدار در انتخابات آینده حضور خواهم یافت
سبحانی گفت ، بعنوان سربازی که توفیق خدمتگزاری در عرصه های مختلف مدیریتی ، سیاسی و اجرایی داشته ام ، ورود به این عرصه و نجات  مردم از مشکلات اقتصادی وظیفه شرعی خود میدانم لذا تصمیمم برای کاندیداتوری جدی است چرا که معتقدم هیچ خدمتی بالاتر از خدمت به مردم نیست و بارزترین جنبه اجتماعی عبادت را خدمت به خلق خدا و تلاش برای رفع مشکلات و نیازهای آنان میدانم .
این فعال سیاسی افزود ، به فضل پروردگار متعال و مدد بزرگان و دلسوزان نظام با اقتدار در صحنه حضور خواهم داشت و برای اعتلای نظام اسلامی ، تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری و شکفتن گل شادی بر لبان مردم عزیز ، تکلیف شود از آبرو ، اعتبار و جان خویش نیز خواهم گذشت. 
لازم به ذکر است نعمت اله سبحانی یکی از مدیران با تجربه استان و از جانبازان و خانواده معظم شهدا میباشد.
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 21 اسفند ماه 1397
  • 0 بازدید
  • 0 نظر