التهاب در آزادی؛ پرسپولیسی ها به سپاهانی‌ها رسیدند (عکس)

التهاب در آزادی؛ پرسپولیسی ها به سپاهانی‌ها رسیدند (عکس)

موضوعات : آخرین اخبار

دیدار پرسپولیس و سپاهان در حالی دقایقی دیگر آغاز می شود که معدود جایگاه های خالی گذشته شده هم در حال پر شدن است.

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" به نقل از "ورزش سه"، هواداران سپاهانی حاضر در ورزشگاه آزادی در طبقه اول قسمت جنوبی ورزشگاه آزادی قرار دارند و سکوهای طبقه دوم برای امنیت هواداران اصفهانی خالی گذاشته شده بود.
با این وجود و پس از اینکه تمام قسمت های مختلف ورزشگاه و سکوهای آن پر شد، سرانجام یگان ویژه اجازه داد تا هواداران پرسپولیس در طبقه دوم جایگاه هایی که در اختیار سپاهان قرار دارد هم مستقر شوند تا شاهد پر شدن ظرفیت کامل ورزشگاه آزادی در حساس ترین نبرد لیگ باشیم.
پس از اینکه جایگاه های طبقه دوم به روی هواداران سرخپوش باز شد، پرسپولیسی های حاضر در ورزشگاه پر از شور و حال شدند و با سوت های ممتد از تصمیمی که گرفته شد حمایت می کردند ولی در سوی مقابل سکوهایی که در اختیار هواداران سپاهان است، در التهاب به سر می برند و پس از فحاشی های ادامه داری که چند ساعتی می شود، شاهدش هستیم، حالا صندلی های قسمت جنوبی ورزشگاه هم توسط هواداران سپاهان شکسته شد و به پیست تارتان آزادی پرتاب شد تا آنها مخالفت خود را با حضور هواداران پرسپولیس بالای سرشان که امنیتشان را تحت تاثیر قرار داده، اینگونه نشان دهند.   التهاب در آزادی؛ پرسپولیسی ها به سپاهانی‌ها رسیدند (عکس)   التهاب در آزادی؛ پرسپولیسی ها به سپاهانی‌ها رسیدند (عکس)شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : sabz
  • تاریخ : جمعه 6 ارديبهشت ماه 1398
  • 0 بازدید
  • 0 نظر