اخراج کارگران بومی منطقه ویژه پارس جنوبی متوقف شود

اخراج کارگران بومی منطقه ویژه پارس جنوبی متوقف شود

آباد سبز : نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس گفت: وزیر به جد به موضوع ورود کرده و از اخراج کارگران بومی شاغل در منطقه ویژه پارس جنوبی جلوگیری کند و اجازه ندهد مدیران غیربومی در استان بوشهر و به روش های قوم و قبیله گرایی خود ادامه دهند.


به گزارش " آباد سبز " در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: تذکر من به آقای زنگنه وزیر نفت است، با تغییراتی که در مدیریت منطقه ویژه پارس جنوبی ایجاد کرده اند، کارگران بومی مخصوصاً کارگران شهرستان های دشتی و تنگستان از منطقه ویژه اخراج شده اند. به جای پاداش پایان سال کارگران بومی با چشم گریان به خانه های خود بازمی گردند.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس ادامه داد: وزیر به جد به موضوع ورود کرده و از اخراج کارگران بومی شاغل در منطقه ویژه پارس جنوبی جلوگیری کند و اجازه ندهد مدیران غیربومی در استان بوشهر و به روش های قوم و قبیله گرایی خود ادامه دهند و با آوردن کارگران دوردست، رانت خواری و پارتی بازی کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درپایان با تاکید بر اینکه نباید در استان بوشهر که به گفته رئیس جمهور پایتخت انرژی کشور است، شهرستان تنگستان دارای نرخ بیکاری 18.1 درصد و شهرستان دشتی دارای نرخ بیکاری 15.2 درصد باشد، خاطرنشان کرد: مردم استان بوشهر حق دارند در اشتغال منطقه ویژه پارس جنوبی اولویت داشته باشند، هر چه سریعتر کارگران اخراج شده باید به محل کار خود بازگردند./
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 19 اسفند ماه 1397
  • 0 بازدید
  • 0 نظر