ابراز تمایل کاسیاس برای بازگشت به تیم ملی اسپانیا

ابراز تمایل کاسیاس برای بازگشت به تیم ملی اسپانیا

موضوعات : آخرین اخبار

سنگربان تیم فوتبال پورتوی پرتغال برای بازگشت به لالیگا ابراز تمایل کرد.

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" به نقل از "ورزش سه"، ایکر کاسیاس با وجود 37 ساله شدن هنوز برای ادامه دادن به دوران بازیگری و رؤیای بازگشت به تیم ملی اسپانیا تمایل دارد.

کاسیاس که 16 سال پرافتخار را در رئال مادرید سپری کرد و با این تیم 5 قهرمانی در لالیگا و 4 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرد، سال 2015 کهکشانی‌ها را به مقصد پورتو ترک کرد. قرارداد او با تیم پرتغالی در انتهای فصل به پایان می‌رسد و انتظار می‌رود که قراردادش را برای دو سال دیگر تمدید کند با این وجود او می‌گوید رؤیای بازگشت به فوتبال کشورش را دارد و امیدوار است تیمی به او پیشنهاد دهد تا به 510 بازی‌اش در لالیگا اضافه کند.

 

 

ابراز تمایل کاسیاس برای بازگشت به تیم ملی اسپانیا

 

 

کاسیاس به خبرنگاران گفت:« من به اندازه کافی از این شانس برخوردار بوده‌ام که در لالیگا رقابت کنم و متأسفانه الان دیگر آنجا نیستم. کاری که من در مادرید انجام دادم، تکرارش بسیار سخت است. تجربه دوباره آن موفقیت‌ها بسیار دشوار خواهد بود. دوران من در رئال مادرید به تاریخ پیوسته است اما من دوست دارم که به لالیگا برگردم.»

 

تقریباً سه سال از آخرین بازی که کاپیتان اسپانیای قهرمانی جام جهانی 2010 برای تیم ملی کشورش بازی کرد، گذشته است و بسیاری از هم‌تیمی‌های هم‌نسل او به دوران بازیگری‌شان در رده ملی پایان داده‌اند. کاسیاس اما هنوز امیدوار است که لوئیس انریکه او را به اردوی «لاروخا» دعوت کند.
کاسیاس در همین رابطه گفت:
« تیم ملی برای من یک ماجرای تمام شده نیست. برخلاف دیگر هم‌تیمی‌هایم، من هنوز از تیم ملی کناره‌گیری نکرده‌ام. من فکر می‌کنم که وضعیت من با سایر دروازه‌بان‌ها‌ فرق دارد اما من به تصمیمات سرمربی‌ای که معتقد است باید به دیگر بازیکنان فرصت بدهد، احترام می‌گذارم چون تشخیص او این است که سایر بازیکنان وضعیت‌شان بهتر است با این حال من هم انگیزه دارم. چرا نداشته باشم؟ مثلاً خسوس ناواس نشان داد که می‌تواند به تیم ملی برگردد و من برای او خوشحالم.»

 

 

ابراز تمایل کاسیاس برای بازگشت به تیم ملی اسپانیا

 شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : sabz
  • تاریخ : سه شنبه 28 اسفند ماه 1397
  • 0 بازدید
  • 0 نظر