آغاز 45 روز پرماجرا؛ جام و صعود با برانکو ایوانکوویچ

آغاز 45 روز پرماجرا؛ جام و صعود با برانکو ایوانکوویچ

موضوعات : آخرین اخبار

پرسپولیس اکنون در سه تورنمنت شانس‌های بزرگی برای دستیابی به موفقیت تاریخی پیش روی خود می‌بیند.

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" به نقل از "ورزش سه"، دستیابی به هت تریک قهرمانی، قهرمانی در جام حذفی و صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا همگی طی 10 بازی آتی که پیش روی شاگردان برانکو ایوانکوویچ قرار دارد، به ثمر خواهد نشست.
سرخپوشان که طی چهار سال اخیر به برترین جام‌های فوتبال ایران دست یافته‌اند و در فینال آسیا حضور یافتند، در فصل جاری شانس زیادی برای یک تاریخ سازی بزرگ پیش روی خود می‌بینند.
پرسپولیس 45 روز سرنوشت ساز در سه جام مختلف در پیش دارد. آنها در این مدت با 9 یا 10 تیم ( در صورت حضور در فینال جام حذفی) بازی کرده و سرنوشت خود در این فصل را روشن خواهند کرد. انجام 5 بازی در لیگ برتر، ۳ بازی در لیگ قهرمانان و یک دیدار قطعی در جام حذفی مقابل سپاهان می‌تواند شرایط پرسپولیس را از صفر تا صد تغییر دهد. نکته مهم این است که پرسپولیس همچنان هر 4 روز یک بار بازی خواهد کرد. 
شاگردان برانکو ایوانکوویچ در این بازه ۶ سفر دیگر خواهند داشت که ۲ تا از آن‌ها به خارج از کشور (امارات و ازبکستان) خواهد بود. شاید سخت‌ترین بازه زمانی برای این تیم از ۲۸ فروردین تا ۱۶ اردیبهشت باشد که باید با ذوب‌آهن در اصفهان، سپاهان در تهران، تراکتورسازی در تبریز، الاهلی در امارات و پاختاکور در ازبکستان مقابله کنند.
برانکو ایوانکوویچ که همواره از بلندپروازی خود در طول فصل خبر داده، به سه پیروزی در لیگ نیاز دارد تا هت تریک قهرمانی را به ثبت برساند. دستیابی به دو پیروزی در لیگ قهرمانان نیز می‌تواند آنها را احتمالا به عنوان تیم صعود کننده به مرحله بعدی معرفی کند.   آغاز 45 روز پرماجرا؛ جام و صعود با برانکو ایوانکوویچ
برنامه بازی‌های پرسپولیس تا پایان فصل:
۲۸ فروردین     ذوب‌آهن - پرسپولیس ۲ اردیبهشت     الاهلی عربستان - پرسپولیس ۶ اردیبهشت     پرسپولیس - سپاهان ۱۱ اردیبهشت     تراکتورسازی - پرسپولیس ۱۶ اردیبهشت     پاختاکور - پرسپولیس ۲۱ اردیبهشت     پرسپولیس - ماشین‌سازی ۲۶ اردیبهشت     پارس‌جنوبی - پرسپولیس ۳۰ اردیبهشت     پرسپولیس - السد قطر ۳ خرداد     سپاهان - پرسپولیس ۹ خرداد (در صورت صعود به فینال جام حذفی)     داماش - پرسپولیسشما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
  • نویسنده : sabz
  • تاریخ : يكشنبه 25 فروردين ماه 1398
  • 0 بازدید
  • 0 نظر